291342-2024 - Resultat
Sverige – Soptunnor och papperskorgar – Avfallskärl Boxholm, Mjölby, Motala, Ödeshög
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl Boxholm, Mjölby, Motala, Ödeshög
BeskrivningAvfallskärl för succesiva leveranser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvfallskärl Mjölby, Motala
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93455:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 39224340 Soptunnor