See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar konsulter vid offentlig upphandling. Uppdragen omfattar korta och långa uppdrag, toppar i arbetsbelastning, vakanser samt/eller behov av spetskompetens.
Intern identifierare: FSN 2025-0083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1641973
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 - Upphandlare Entreprenader
Intern identifierare: 1641467
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 – Upphandlare Teknisk förvaltningsentreprenad
Intern identifierare: 1685063
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 – Upphandlare Tekniska konsulttjänster
Intern identifierare: 1685064
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4 - Upphandlare IT-upphandlingar (varor och tjänster)
Intern identifierare: 1641993
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5 - Upphandlare Övriga varor och tjänster
Intern identifierare: 1641465
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6 - Avtalscontroller
Intern identifierare: 1641469
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7 - Kategoriledare
Intern identifierare: 1641995