2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänst tvättgods anstalten Hall
Beskrivning: Transporttjänst tvättgods anstalten Hall.Tjänsten omfattar frakt av styckegods på lastbil med chaufför 40 timmar per vecka, inklusive en körsträcka om 1600 km.
Intern identifierare: 2025-6545
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000