291409-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Positioneringssystem och resesäkerhet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPositioneringssystem och resesäkerhet
BeskrivningUpphandling av positioneringssystem för Migrationsverkets medarbetare. Samt tillhörande resesäkerhetstjänster.
Intern identifierare3.2.1-2025-5603
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 80330000 Säkerhetsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000