29154-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Lidingö: Installation av styr- och reglersystem
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Käppala HFR och R300 – Entreprenad SE05 Styr.
Referensnummer: 17/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
I denna entreprenad ingår arbeten med styrsystem för utförande av rötkammare och högflödesrening.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen