2. Förfarande
Förfarande
Titel: Totalentreprenad Ny bussdepå Eriksberg
Beskrivning: Byggentreprenad för ny bussdepå.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126253:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45213310 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till vägtransport, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten