291947-2026 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Internationella Transport- och speditionstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInternationella Transport- och speditionstjänster
BeskrivningTransport och speditionstjänster
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelInternationella Transport- och speditionstjänster Thailand
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:171:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInternationella Transport- och speditionstjänster Ungern och Tjeckien
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:171:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelInternationella Transport- och speditionstjänster Övriga världen (ej USA)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:171:Lot:3