2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av lokalvårds- och fönsterputstjänster för Polisregion Väst polisområde Skaraborg, Fyrbodal och Älvsborg
Beskrivning: Entreprenaden omfattar städning/rengöring samt fönsterputsning av de objekt som framgår av UF3.12. Vidare ingår det för E att kunna tillhandahålla det förbrukningsmaterial som framgår av SF1.213 samt entrémattor, SF1.3. Entreprenaden avser ett anbuds område.
Intern identifierare: A026.071/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av lokalvårds- och fönsterputstjänster för Polisregion Väst polisområde Skaraborg, Fyrbodal och Älvsborg