2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrd personal, socialsekreterare och chefer (Soc)
Beskrivning: Behov: Inhyrd personal, socialsekreterare och chefer Avtalstyp: Ramavtal Verksamhet: Socialförvaltningen och vård- och omsorgsförvaltningen Kontaktpersoner: Elisabeth Orr Bågfors Ansvarig chef: Erik Johansson och Karin Borgström Uppstartsmöte önskas: Ja Marknadsanalys har gjorts: Finns många lev. Totalt beräknat värde: ca 7 500 000kr/år
Intern identifierare: UH-24-42498
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Chefer
Beskrivning: -
Intern identifierare: Chefer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: SOCIALSEKRETERARE
Intern identifierare: SOCIALSEKRETERARE