See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation av Iloq 5
Beskrivning: Arvika Fastighets AB avser att byta ut befintliga låssystem till Iloq 5 system
Föregående meddelande: 12345-2025
Intern identifierare: A261/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Arvikabostads
Intern identifierare: 1608904
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: XX
Intern identifierare: 1608905
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1608906
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde
Beskrivning: Arvika bostads upphandlar ILOQ
Intern identifierare: 1608907