292092-2020 - ÄndringSverige-Karlskrona: Betongvaror
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betongpontoner, trä & betongpontoner samt vågbrytare
Referensnummer: KS 2020/5108 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44114200 Betongvaror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlande myndighet
Karlskrona kommun org nr 212000-0829.