2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFID-system för sopbil
Beskrivning: Utrustning för avläsning av RFID-taggar på sopbilar med tillhörande avläsningssystem
Intern identifierare: AÅS2025.0160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30216000 Magnetiska eller optiska läsare, 32352000 Antenner och reflektorer, 32570000 Kommunikationsutrustning, 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000