292118-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Brandbekämpningsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service brandskyddsutrustning
Referensnummer: RS/190394
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35111000 Brandbekämpningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Distrikt: Centralsjukhuset Karlstad
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35111000 Brandbekämpningsutrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Distrikt: Karlstad yttre
Del nr: 2
Distrikt: Västra
Del nr: 3
Distrikt: Östra
Del nr: 4
Distrikt: Norra
Del nr: 5