See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Brandsläckare
Beskrivning: Upphandling av ramavtal Brandsläckare. Produkter som omfattas är Brandsläckare, brandfiltar, utrymningsväska, SBA-kontroller och andra närliggande tjänster.
Intern identifierare: 2024-FA000109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35111300 Brandsläckare
Ytterligare klassificering (cpv): 24951220 Brandsläckningsmedel, 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 35111520 Brandbekämpning, skum och liknande medel, 39525400 Brandfiltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000