Handenheter och lösning för kommunikation med lagersystem.
Aktuell upphandling.
Upphandlingen avser köp av handenheter samt tjänst för IT-stöd gällande kommunikation med lagersystem i enlighet med vad som beskrivs i förfrågningsunderlaget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30213500 Handdatorer, 30216000 Magnetiska eller optiska läsare, 31640000 Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen