2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1095 Snöröjning Malmköping samt Sparreholm/Skebokvarn
Beskrivning: Denna upphandling avser vinterunderhåll inom delområde 1 Malmköping samt delområde 2 Sparreholm/Skebokvarn som är tätorter inom Flens kommun.
Intern identifierare: TI 2024-1095
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del