292240-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Renovering av byggnader – Kv. Vämlinge 1 Renovering av garage och gårdsupprustning
Meddelande om upphandling – förenklat system - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKv. Vämlinge 1 Renovering av garage och gårdsupprustning
BeskrivningUpphandling avseende renovering av garage och gårdsupprustning av fastighet Vämlinge 1 beläget i Järva/Tensta. Se förfrågningsunderlag för mer information.
Intern identifierareSB 2026/327
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokument.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45112700 Landskapsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRenovering av garage och gårdsupprustning av fastighet Vämlinge 1 beläget i Järva/Tensta. Se förfrågningsunderlag för mer information.
Intern identifierareKv. Vämlinge 1 Renovering av garage och gårdsupprustning