Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Västra Götalandsregionen
Nationellt registreringsnummer: 232100-0131
Postadress: Östergatan 1
Ort: Vänersborg
Nuts-kod: SE232 Västra Götalands län
2. Chefsutveckling på operativ nivå