2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av mobila fingeravtrycksläsare med integrerad passläsare
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov av mobila fingeravtrycksläsare med integrerad passläsare.
Intern identifierare: A364.753/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30233310 Fingeravtrycksläsare
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35125110 Biometriläsare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av mobila fingeravtrycksläsare med integrerad passläsare