292445-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Resurskonsult - En (1) Teknikingenjör Kulturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och miljö, Mellersta regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult - En (1) Teknikingenjör Kulturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och miljö, Mellersta regionen
BeskrivningUpphandling av resurskonsult teknikingenjör inom Kulturmijlö till Trafikverket Underhåll. Konsulten har placeringsort Gävle och önskan uppdragsstart är 2026-06-01.
Intern identifierareKOM-420507
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsult - En (1) Teknikingenjör Kulturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och miljö, Mellersta regionen