292618-2026 - Resultat
Sverige – Miljöåterställning – FKU - Maskintjänster - Vattendragsrestaurering 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFKU - Maskintjänster - Vattendragsrestaurering 2026
BeskrivningVattendragsrestaurering i fyra områden i Västernorrlands län
Föregående meddelande5841265-2025
Intern identifierare584-1265-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90722000 Miljöåterställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000