2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av av tjänster inom marknadsföring och kommunikation
Beskrivning: Upphandling av av tjänster inom marknadsföring och kommunikation
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 25/8: Upphandling av av tjänster inom marknadsföring och kommunikation.
Beskrivning: Kommunikation
Intern identifierare: 1678290
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 25/8: Upphandling av av tjänster inom marknadsföring och kommunikation
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1678291
Huvudklassificering (cpv): 71316000 Konsulttjänster för telekommunikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 25/8: Upphandling av av tjänster inom marknadsföring och kommunikation..
Intern identifierare: 1678292
Huvudklassificering (cpv): 64214400 Förhyrning av fasta kommunikationsförbindelser