2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Truck, hjullastare och materialhanterare
Beskrivning: HEM inbjuder till att inkomma med ansökan till att deltaga i vårt Dynamiska inköpssystem (DIS) för upphandling av truckar, hjullastare och materialhanterare. Ansökan till DIS går att göra löpande. Alla kvalificerade leverantörer kommer per automatik få de "Specifika upphandlingarna" som annonseras i steg 2. Mer information om vad DIS är finns i upphandlingsdokumenten.
Föregående meddelande: 172001-2023
Intern identifierare: HEM 2023/00067
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000