See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SBS-rack och rör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för SBS-rack innehållande 96 st enskilda 2D kodade rör mer skruvkork.
Föregående meddelande: 373138-2023
Intern identifierare: 2022-O002881
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192500 Provrör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000