292729-2021 - ÄndringSverige-Lund: Kontorsmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmateriel
Referensnummer: V 2021/241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av kontorsmateriel samt skåpservice.
Omfattning
Upphandlingen omfattar förbrukningsvaror för kontor samt skåpservice i enlighet med vad som anges i detta förfrågningsunderlag inklusive bilagor.
I kontorsmateriel beräknas diverse förbrukningsmaterial som papper, pennor, material till presentation och arkivering.
Lunds universitet kommer att teckna avtal med 1 leverantör.