See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flödesmätare, flödesväljare och ejektorsug
Beskrivning: Upphandlingen avser utrustning avseende ejektorsug, flödesmätare och flödesväljare till Region Skåne.
Intern identifierare: 2023-O001229
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1. Ejektorsug
Beskrivning: Denna del avser prissättning på området ejektorsug
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2. Flödesmätare och flödesväljare
Beskrivning: Denna del avser prissättning på området flödesmätare