292890-2020 - ÄndringSverige-Älmhult: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjutstjänster och Särskild kollektivtrafik 2020
Referensnummer: 20/88
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Skolskjutstjänster och Särskild kollektivtrafik.