292901-2024 - Resultat
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Försäkringsskydd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsskydd
BeskrivningFörsäkringsskydd för Region Jönköpings län
Intern identifierareRJL 2023/3814
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar, 66513000 Rättshjälps- och allriskförsäkringar, 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)