292963-2023 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: 2017TEN/0180
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av entreprenad avseende VA-utbyggnad S6 Strömma