2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesi- och intensivvårdsmaterial - Utställning
Beskrivning: Andningsballonger/blåsor, andningstränare, befuktningsflaskor/system, CPAP-masker och set, masker- syrgas, narkos, nebulisering, filter, fukt/värmeväxlare, sugkatetrar, slutna sugsystem, andningsslangar och system
Intern identifierare: VF2024-00037
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning