29304-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Skyltar och upplysta skyltar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar till Jubileumsprojektet
Referensnummer: 21-0299
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34992000 Skyltar och upplysta skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skyltar, interiöra samt exteriöra, inom detaljplanerat område till Liseberg Grand Curiosa Hotel.
Ytterligare information om upphandlingen framgår av upphandlingsdokumentet.
Inledning
Liseberg AB, nedan kallad Liseberg, genomför en upphandling av Skyltar till Lisebergs Jubileumsprojekt.
Liseberg inbjuder intressenter (Anbudssökande) att lämna ansökan i upphandlingen enligt detta upphandlingsdokument.