2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrumentbundna reagenser och förbrukningsartiklar
Beskrivning: Reagens och förbrukningsartiklar till befintligt hematologiinstrument. Laboratoriemedicin Region Dalarna.
Intern identifierare: HSN 2024/2135
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000