2. Förfarande
Förfarande
Titel: Window cleaning service House of Sweden, Washington
Beskrivning: fönstertvättningstjänster på House of Sweden, Washington.
Intern identifierare: 0982/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000