293172-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Serveringstjänster för särskild kundgrupp – Varuautomater
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVaruautomater
BeskrivningFörsäkringskassan upprättar ett Dynamiskt inköpssystem för (DIS) för Varuautomater. Uppdraget kommer vara att tillhanda hålla varuautomater i enlighet med de förfrågningar som görs och de krav som ställs för ett enskilt uppdrag. Inom detta DIS används begreppet varuautomat som ett samlat begrepp för varuautomater, varukylar, korg med mera. Den enskilda anbudsinbjudan styr det slutliga behovet.
Intern identifierareFK 2023/032330
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVaruautomater