2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överordnat passersystem
Beskrivning: Denna upphandling avser ett överordnat passersystem. Se vidare förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113427:Lot:1