293271-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Städmaterial, kem, papper- och plastprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädmaterial, kem, papper- och plastprodukter
BeskrivningUpphandling av Städmaterial, kemisktekniska produkter, mjukpapper och övrigt förbrukningsmaterial i papper och plast.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33770000 Sanitetspapper, 33772000 Förbrukningsvaror av papper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001