293275-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Transportutrustning och transporthjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drivmedelsekipage 2018.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod SE Sverige
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Upphandling av Drivmedelsekipage 2018.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.