293335-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av konsultförmedlare för teknikkonsulter
Referensnummer: ABT-2056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsultförmedlare för teknikkonsulter till AB Transitio
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 71356000 Tekniska tjänster, 71356300 Tekniska stödtjänster, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen