293339-2022 - ÄndringSverige-Luleå: Vattenreningsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022 Vattenreningsanläggning för dialysverksamhet, Region Norrbotten
Referensnummer: 22/46
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42912330 Vattenreningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar vattenreningsanläggningar för dialysverksamhet för leverans till Region Norrbotten.
Upphandlingsförfarande: Öppet förfarande
Sista anbudsdag: 16 juni 2022