Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Motorhandkap
Referensnummer: 427279-AI953207
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarets materielverk uppmanar härmed till att lämna in anbud i FMV:s upphandling av motorhandkapsmaskiner. Upphandlingen avser anskaffning av nya motorhankapsmaskiner samt uppdatering av Försvarsmaktens befintliga Motorhankap. Förfrågningsunderlaget innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för upphandlingen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen