Kommunikation Upphandlingsdokumenten finns tillgängliga för obegränsad, fullständig och direkt tillgång kostnadsfritt på: https://upphandling.polisen.se/
Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av utombordsmotorer för Sjöpolisen
Referensnummer: 931-A194.627/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34500000 Fartyg och båtar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Avtalsområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34500000 Fartyg och båtar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2