2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler och inredning för boendes egna rum och lägenheter
Beskrivning: Möbler och inredning för boendemiljö till socialt boende och omsorgsboendens egna rum och lägenheter.
Intern identifierare: N050U25-270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 39140000 Möbler för hemmet, 39200000 Inredning, 39510000 Hushållstextilier, 39516000 Inredningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Möbler och inredning för boendes egna rum och lägenheter