See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kärltvätt
Beskrivning: Upphandling av kärltvätt olika storlekar placerade i kommunerna Tanum, Sotenäs, Munkedal och Lysekil, ytterligare information framgår av förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: Kärltvätt
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav (1)