Upphandlingen avser SFV:s leverans av 1 st. stationärt reservelkraftverk i containerutförande.
Aggregateffekt PRP 250kVA, kategori 4 enligt Svenska Kraftnät.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31121000 Generatoraggregat, 31682510 Reservkraftssystem, 31682530 Reservkraftstillförsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser SFV:s leverans av 1 st. stationärt reservelverk i containerutförande.