293595-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klottersanering – Klottersanering Botkyrka kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlottersanering Botkyrka kommun
BeskrivningUtvändig och invändig klottersanering, klotterskydd samt rondering inom Botkyrka kommun.
Intern identifierareKS/2024:00254
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKlottersanering Botkyrka kommun