See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende Projektering för renovering av Universitetshuset i Lund, Arkitekt
Beskrivning: Arkitekt för projektet renovering av Universitetshuset i Lund
Föregående meddelande: 530430-2023
Intern identifierare: 2679/23
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000