Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkmöbler och parkutrustning 2.
Referensnummer: UH-2016-215
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43325000 Park- och lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett (1) ramavtal vari tre (3) anbudsgivare antas, förutsatt att tre (3) anbudsgivare uppfyller kraven. Samtliga villkor för avrop är fastställda i ramavtalet i kombination med förnyad konkurrensutsättning. Ramavtalet avser leveranser av parkmöbler och parkutrustning.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43325000 Park- och lekplatsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen