293719-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Avloppsbrunnar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA- och VVS-materiel
Referensnummer: 0320-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44131000 Avloppsbrunnar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44131000 Avloppsbrunnar, 44163111 Avloppsrör, 44163112 Dräneringssystem, 39350000 Utrustning för avloppsrening
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen