293727-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Städtjänster - inre städ och flyttstäd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster - inre städ och flyttstäd
BeskrivningUpphandlingen omfattar regelmässig städning med tillhörande arbetsuppgifter i lägenheter, trapphus, tvättstugor, källarutrymmen, vindsutrymmen och kontor samt flyttstädning i egna samt externa lokaler.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelInre städ
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119650:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFlyttstäd - AB Ängelholmshem
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119650:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelFlyttstäd - Ängelholms kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119650:Lot:3