2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hygieninrättningar
Beskrivning: Med hygieninrättningar menas kompletta toalett-, och duschmoduler, kopplade med vatten och avloppssystem till en vakuum-, pumpstation. Gemensamt för hygieninrättningar är att inga organiska material får förekomma som någon del av konstruktionen. Toaletter ska vara av typen vakuumtoalett. Duschar ska vara kopplade till vakuumsystemet.
Intern identifierare: 25/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24955000 Kemiska toaletter
Ytterligare klassificering (cpv): 45215500 Offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000